Výtvarná laboratoř - možnosti otisku

Odborný kurz pro pedagogy VO ZUŠ v naší škole.

Od pátku 26. 1. do neděle 28. 1. 2018 proběhl v ateliérech výtvarného oboru naší školy odborný kurz akreditovaný MŠMT pro výtvarné pedagogy ZUŠ Středočeského kraje pod názvem „Výtvarná laboratoř - možnosti otisku“. Zúčastnilo se ho celkem sedmnáct učitelů VO včetně pěti kolínských. Kurz vedla lektorka Mgr. Mirka Brázdová, která je zkušenou výtvarnou pedagožkou působící v Brně. V příjemné a přátelské atmosféře jsme se věnovali například otázkám moderní didaktiky výtvarné výchovy, ale zejména praktickým cvičením a vlastním tvůrčím aktivitám v oblasti grafických technik. Všichni zúčastnění shodně hodnotili kurz jako velmi přínosný a inspirativní pro svoji další pedagogickou praxi. Ocenili zejména možnost věnovat se téměř celý víkend vlastní tvůrčí činnosti a alespoň na chvíli se zase ocitnout v roli „žáků“. Poděkování patří zejména paní lektorce za profesionální vedení kurzu a také všem frekventantům za jejich aktivní přístup.

 

Mgr. Michal Dubnický

(ředitel školy)

 

 

další fota z kurzu:

 

https://zuskolin.rajce.idnes.cz/Moznosti_otisku_-_vytvarna_laborator_01_18

 

 Výtvarná laboratoř - možnosti otisku

29.1.2018

Galerie v zahradě odkaz

galerie odkaz

Aktuálně

29.1.2018
Výtvarná laboratoř - možnosti otisku
Odborný kurz pro pedagogy VO ZUŠ v naší škole.
16.3.2017
Klavírní soutěž ZUŠ
Žáci naší školy postoupili do krajského kola.
13.2.2017
Výtvarný obor v Zásmukách
Klášterní labyrinty
17.1.2017
Co se děje v hudebním oboru školy
Ohlédnutí za loňským adventem
25.10.2016
aktivity výtvarného oboru
Žáci VO navštívili několik výstav.
Archiv aktualit