O škole

Základní umělecká škola Františka Kmocha v Kolíně

SOUČASNÝ PEDAGOGICKÝ SBOR:

 

Bartošová Vilma, DiS. - violoncello
Beranová Blanka - zpěv
Mgr. Blažková Jana - PHV, HN
Bořek Lukáš - saxofon, dechový orchestr
Bucková Klára - kytara /klasická/
Burešová Jolana - taneční obor   
Cermanová Kristýna, dipl. um. - varhany, klavír
Civín Karel - zobcová flétna, klávesy, fagot
Červeňák Milan - klarinet, zobcová flétna, saxofon
Čmugr Jiří - violoncello, kontrabas
Mgr. Dobiášová Martina - literárně–dramatický obor
Dojčiak Jiří, DiS. - housle, dirigent smyčcového orchestru ARCHI
Mgr. Dubnický Michal - výtvarný obor, ředitel školy
Bc. Dvorníková Lenka - hudební nauka, školní orchestr – 4.ZŠ
Dvořák Jan, DiS. - bicí
Mgr. Erbenová Ivana - výtvarný obor
Fečo Jan - klarinet, saxofon, zobcová flétna
Fialová Barbora - výtvarný obor
Forman Jiří - příčná flétna, zobcová flétna
Francová Renata, dipl. um. - klavír, varhany 
Havlíková Jana, DiS. - příčná flétna, zobcová flétna 
MgA. Hrubý Jakub - sólový a komorní zpěv,  sbormistr pěveckého sboru Cantores cantant
Hruška Jiří - elektrické klávesy, el. zpracování hudby
Kopečný Drahoš - lesní roh, elektrické klávesy, zobcová flétna 
Mgr. Korejtková Adéla - taneční obor
MgA. Kovaříková Naďa - výtvarný obor – foto
Liška Jakub, DiS. - kytara /klasická/   
MgA. Longinová Martina - literárně–dramatický obor
Macák Pavel - klavír, korepetice
Mach Petr - klarinet, saxofon, zobcová flétna
MgA. Mlčoch Václav - klavír, korepetice
Mgr. Mlčochová Marie - klavír, korepetice
Moravcová Anežka - housle, kytara
Mgr. Moravská Lolita - klavír
Neřoldová Markéta, Dipl. um. - klavír, korepetice
Novotná Iveta. dipl. um. - kytara /klasická/
Pecháčková Lucie - klavír, zobcová flétna 
Petera Ondřej - housle
Podnecký Miloš - akordeon, elektrické klávesy, vedoucí akordeonového souboru
Poklop Jaroslav - kytara /klasická/
BcA. Poklopová Marie - klavír, korepetice 
Poklopová Zuzana - klavír, korepetice
Ryšánková Dorota - sólový zpěv
Mgr. Řeháková Markéta - hudební nauka, klavír, zobcová flétna    
Mgr. Samandari Wahid - trubka, zobcová flétna
Savilová Světlana - klavír, elektrické klávesy  
Sniehotta Vladimír - pozoun, tenor, baryton, zobcová flétna 
Mgr. Spoustová Lenka - výtvarný obor
Staško Milan - klavír
Stašková Jarmila - klavír, korepetice
Suchá Lenka, DiS. - hudební nauka, zobcová flétna
Bc. Suchánek Jaroslav - bicí
Mgr. Svobodová Irena - klavír, korepetice, zástupce ředitele školy
Mgr. Svobodová Jana - klavír, korepetice 
MgA. Šolínová Michaela - housle
Špinková Monika, DiS. - trubka, zobcová flétna       
Mgr. Štefanec Zdeněk - elektrické klávesy, zástupce ředitele školy
MgA. Tázlarová Jitka - taneční obor
Tesárková Marie - PHV, HN, pěvecký sbor Boni Bambini
Tichá Jiřina - PHV a HN
Valášek Jan, DiS. - klarinet, zobcová flétna
Mgr. Valášek Jaromír - klarinet, zobcová flétna
Vaníčková Denisa - klavír, korepetice
Vejsada Tomáš - kytara /žánrová/ 
BcA. Vernerová Eliška - sólový a komorní zpěv
Vlk Miroslav - klarinet, saxofon, zobcová flétna
Mgr. Vodecká Zuzana, Ph. D. - klavír
Vojtěch Jiří, DiS. - trubka, tuba, zobcová flétna
MgA. Vokál Fuxová Nora - výtvarný obor
Vrábľová Agneša - sólový zpěv
Zubák Eduard - taneční obor
BBA. Zubáková Hana - taneční obor
Mgr. Žídková Pavla - klavír

NEPEDAGOGIČTÍ PRACOVNÍCI:

 

Sitková Ilona - mzdová účetní
Benešová Štěpánka - účetní
Vejsada Tomáš - školník
Slavínská Monika - uklízečka
Valášková Jitka - uklízečka